מזרן – המדריך לבחירה הנכונה

מזרונים, מיטות

מרגע שאתם מחליטים לקנות מזרן כל מה שאתם צריכים זה לוודא מה המידה אותה אתם צריכים? האם מדברים כאן על בסיס מסוים או שזה גודל סטנדרטי? כל מזרן אותו תבחרו אמור להיות נוח כך שזה מזמן לא הפרמטר היחיד. כאמור, אתם צריכים לנסות את המזרון ולכן כשאתם רוכשים אותו זה יהיה הדבר הראשון אותו תעשו, כאן תבחרו מזרן שאכן יענה לכם על הדרישה מכל היבט של דבר.

ועכשיו לאחר שאתם יודעים מה קודם למה ואיך לבחור אין ספק מזרן נוח משמע מזרן שחשוב לנסות אותו תוך כדי שינה, יש לבחור את דרגת הקושי לוודא שאתם לא שוקעים פנימה ותנוחת השינה אכן מדברת/ מתאימה לכם. יש מזרנים שהם קשים ויש רכים וגם את זה אתם צריכים לבדוק בטרם אתם יוצאים למחקר השינה שיטיב אתכם בהווה ובעתיד.

בנוסף כאשר אתם בוחרים מזרן וודאו כי המזרן מתאים הן לפלג הגוף התחתון והן לעליון לרבות אגן וחגורה של הכתפיים והצוואר. יש לבדוק בין היתר גם את היכולת לישון על הצד ולבדוק כיצד הגוף מתאים את עצמו בכל המנחים.

בנוסף יש לבדוק את כל המזרנים המוצעים ולא בהכרח רק מותגים. האם אתם מאוהבי המזרנים עם הקפיצים או בלי הקפיצים? מה איכות המזרן האם יש לו אחריות? אלו הן רק חלק מהשאלות שחשוב לשאול לפני שיוצאים לדרך חדשה, דרך של שינה שהיא מעולה, משהו שהוא מעבר ללינה קצרה אלא שחרור הגוף מהלחץ.

לצורך העניין כאשר אתם בוחרים מזרן עם קפיץ בודד זה מאפשר תנועה ללא השפעה על כל שאר הקפיצים מאידך יש מזרנים שמתנהגים אחרת ועולים גם אחרת, תלוי מה התקציב שלכם ולמה אתם שואפים בסופו של יום.

בנוסף חשוב מאוד לברור גם את דרגת הקושי וכך גם את דרגת הדחיסות שהיא חלק בלתי נפרד מכל שאר הדברים. מזרן לטקס מכיל חומר אחד ואילו מזרן אלסטי מכיל חומר אחר, בגדול השאלה היא מה קודם למה ומה מתאים לבריאות שלכם לצד העלויות אותן תשלמו בסופו של יום.